VALİ AKTAŞ GENÇLİK KAMPININ KAPANIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMINA kATILDI

VALİ AKTAŞ GENÇLİK KAMPININ KAPANIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMINA kATILDI

GENÇLİK KAMPININ KAPANIŞI VE ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMINDAYIZ

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Acıgöl İlçesine bağlı Karapınar Kasabasında bulunan Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursu Gençlik Kampının Kapanış ve Ödül Töreni programına katıldı.

27-31 Ocak tarihleri arasında İlimiz Merkez ve ilçelerinden 102 öğrencinin katılımları ile gerçekleştirilen Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursu Gençlik Kampının Kapanış ve Ödül Töreni programı, İstiklal Marşı’nın okunması ve Hafız öğrencinin okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.

İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün açılış konuşmasının ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Ahmet Belada’nın konuşmasının akabinde kampa katılan öğrenciler tarafından Tekvando gösterileri yapılarak, şiirler okundu.

Daha sonra Bilgi Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödüllerini veren Vali İlhami Aktaş, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, öğrencileri tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Akabinde ise Kamp içerisindeki farklı kategorideki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri; Acıgöl Kaymakam Vekili Doğukan Koyuncu, Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Ahmet Belada, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş tarafından verildi.

Ödül törenini ardından İl Müftülüğü tarafından hazırlanan plaketler ise; programa katılımlarından dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Ahmet Belada’ya Vali İlhami Aktaş tarafından takdim edilirken, Müşavir Ahmet Belada tarafından da Vali İlhami Aktaş’a katkılarından dolayı takdim edildi.

Vali İlhami Aktaş’ın katıldığı Gençlik Kampının Kapanış ve Ödül Töreni Programına; Acıgöl Kaymakam Vekili Doğukan Koyuncu, Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Ahmet Belada, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Acıgöl İlçe Müftüsü Tahsin Mutlu, İl Müftü Yardımcıları, Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kurs Yöneticisi Kurra Hafız Ömer Yiğit, Kurra Hafız Fatih Aydın, kurs öğretmenleri ile kampa katılan öğrenciler ve davetliler katıldı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ