VALİ AKTAŞ EĞRİBAŞ VE GÖK AİLELERİNİN DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDI

VALİ AKTAŞ EĞRİBAŞ VE GÖK AİLELERİNİN DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDI

DÜĞÜN

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Protokol üyeleri, Eğribaş ve Gök ailelerinin düğün töreninde bir araya geldi.

Hasene Nur Eğribaş ve Furkan Gök çiftinin nikâh şahitliğini; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Mehmet Varol yaptı.

Düğün merasiminde Vali Aktaş; “Hasene Nur ve Furkan çiftimizi ve ailelerini kutluyor, çiftimize bir ömür mutluluklar diliyorum” dedi.

Eğribaş ve Gök aileleri ise Vali Aktaş’a ve protokole, düğün törenlerine katılarak, kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Restaurantta gerçekleştirilen düğün merasimine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın yanı sıra, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Mehmet Varol ve davetliler katılırken, Eğribaş ve Gök aileleri de hazır bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ