VALİ AKTAŞ BAŞKANLIĞINDA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

VALİ AKTAŞ BAŞKANLIĞINDA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI  YAPILDI

okul güvenliği (600 x 400)

Nevşehir Valiliğince, Değerlendirme ve Okul Güvenliği Toplantısı, Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, Vali Yardımcıları Ahmet Soley ve Nevzat Sinan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, belde belediye başkanları, muhtarlar, okul müdürleri, sivil toplum örgütleri, okul aile birliği başkanları ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu sunumla devam etti. Sunumlarda okul güvenliği ile ilgili faaliyetler, Taşımalı Eğitim Kapsamında Yapılan Denetimler, Okul Servis Araçları Yönetmeliği, Uyuşturucu Madde İstatistikleri, Yapılan Denetimler, Uygulanan İdari Para Cezaları ile adli işlemlere yer verildi.

Vali İlhami Aktaş, “Valiliğimiz, Jandarma, Emniyet, Milli Eğitim, bütün kamu kurumlarımız, belediyelerimiz, öğretmen ve idarecilerimiz, velilerimiz hep beraber hareket ederek, okullarımızın güvenliğinin yanı sıra geleceğimizin teminatı, gözümüzün aydınlığı olan çocuklarımızın sağlıklı, başarılı bir başarılı bir eğitim ve öğretim yılını geçirmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Vali Aktaş, 05.02.2018 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılının çocuklarımıza ve tüm eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Soru ve cevapların ardından toplantı sona erd

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ