Vali AKTAŞ 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Etkinliğine Özyayla Köyünde Katıldı

Vali AKTAŞ 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Etkinliğine Özyayla Köyünde  Katıldı

ozyayla_01

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Özyayla Köyü İlkokulunda düzenlenen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı İlköğretim Haftası Kutlama programına katıldı.
İlköğretim Haftası Kutlama programı; okul girişinde okul öncesi öğrencileri tarafından Vali İlhami Aktaş ve protokolün çiçeklerle karşılanması ile başladı ve Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.
Öğrenciler adına bir öğrencinin konuşması ile devam eden program, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının akabinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Vali İlhami Aktaş, konuşmalarını yaptılar.
Vali İlhami Aktaş yaptığı konuşmasında; 2019-2020 eğitim – öğretim yılının başarılı bir dönem şeklinde geçmesi dileğinde bulundu ve tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim haftası dolayısıyla başarılar diledi.
Şiirlerin okunmasının ardından Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile program devam etti. Daha sonra, Özyayla İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, 1. Sınıf öğrencilerini “Hoş geldin” çiçeği ile karşıladı.
1. Sınıfların Dersliklerini ziyaret ederek, okul sıralarına oturan Vali Aktaş ve protokol, onlarla bir süre sohbet etti ve başarılar diledi.
Kutlama programına; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, daire müdürleri, Milli Eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri, okul müdürleri, Sendika temsilcileri ile öğrenciler ve velileri katıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ