Ünver’den Baş Sağlığı Mesajı

Ünver’den Baş Sağlığı Mesajı

hasan agaNevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, eli kanlı terör örgütünün  ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı giriştiği  saldırılara karşı Türk Milleti olarak birlik ve beraberliğimizin asla bozulmayacağını söyledi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirli polis memuru Furkan Demir’in şehit olmasının ardından bir taziye mesajı yayınladı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,   mesajında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, Dicle Üniversitesi yerleşkesindeki hafriyat alanı yakınlarında polis aracının geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce,  önceden yol kenarına tuzakladıkları el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucunda ağır yaralı olarak kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavisi devam eden Nevşehirli  polis memuru Furkan Demir’in  tüm müdahalelere rağmen  şehit olduğunu belirtti.
Ünver, bu vatan ve bu millet için hiç çekinmeden canını veren şehitlerin asla unutulmayacaklarını belirterek, tüm tıbbi müdahalelere  rağmen şehit olan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli Nevşehirli polis memuru Furkan Demir’e,  Allah’ dan rahmet, geride bıraktığı ailesi ve sevenleri  ile tüm Türk Milletine başsağlığı dileğinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ