Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Üniversitede öğrenci konsey seçimleri sonuçlandı

Üniversitede öğrenci konsey seçimleri sonuçlandı

Yükseköğretim Kurulunun üniversitelerde öğrencilerin temsilciliği adı altında düzenlenen öğrenci konsey başkanlığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti.

Bugüne kadar büyük rekabetlerle gerçekleşen seçimler bu sene bir hayli farklı geçti. Büyük bir farkla öğrenci konsey başkanlığı makamına sosyal bilgiler öğretmenliği 3.sınıf öğrencisi Mevlüt Demir seçildi.

Nevşehir’de yeni işler ve başarılara hep beraber imza atacaklarını ifade eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Konsey Başkanı Mevlit Demir, kendisine verilen desteklerden dolayı teşekkürlerini dile getirerek, Üniversitede öğrencilerin sesi olacağını ve onları en güzel şekilde temsil edeceğini vurguladı.

İLK ZİYARET ÜLKÜ OCAKLARINA

Demir görevlendirmenin ilk günü Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker’i makamında ziyaret ederek, bu süreçte yapılan çalışmalar ve işleyişler hakkında bilgiler aktardı. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Başkan Ali Türker, yeni konsey başkanı Demir’e hediye takdim ederek görevinde başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hanibal_barca dedi ki:

    BUNLAR ÖĞRENCİ Mİ YANİ ŞİMDİ YOKSA MİLİTAN MI ?

BİR YORUM YAZ