Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Ülkü Ocakları Kurban derilerine talip

Ülkü Ocakları Kurban derilerine talip

Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi öğrenciler ve eğitim faaliyetleri için kurban derilerine Nevşehir Ülkü Ocakları talip olacak.

Nevşehir’in en güçlü teşkilatlanmasına sahip Ülkü Ocakları, her yıl olduğu gibi bu yılda eğitim faaliyetleri ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için kurban derilerini toplayacak.

İl genelinde ki ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerine destek amacıyla böyle bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “ekiplerimiz bayram boyunca sahada olacaktır” dedi.

Ocağa bu yıl rekor bir deri bağışın olacağını tahmin ettiklerini ifade eden Başkan Türker, Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmeleri için her yıl düzenli olarak böyle kampanyalar rutin olarak düzenlemekteyiz. Her Kurban Bayramında olduğu gibi bu Kurbanda da halkımızın derilerine talibiz. Nevşehir Halkımızdan ricam kurban derilerini ocağımıza bağışlamalarıdır. Öğrencilerimize kucak açabilme adına tüm halkımızı bu hayra davet ediyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin. Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız 0538 780 38 50 – 0539 430 39 50 – 0541 721 50 50 numaraları arayarak bizler ile iletişime geçebilir. Deri için her yıl olduğu gibi bu yılda ‘siz arayın biz gelelim’ sloganımız geçerlidir.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ