UĞUR’dan Öğretmenlere Çiçekli, Öğrencilere Şekerli Başlangıç

UĞUR’dan Öğretmenlere Çiçekli, Öğrencilere Şekerli Başlangıç

TES UGUR

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, okulların açıldığı ilk gün gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde öğretmenlere çiçek, öğrencilere şeker hediye ederek başarılı bir yıl temenni etti.

Okulların açılmasıyla birlikte, sendikal ziyaretleri de başlatan Mustafa Uğur başkanlığındaki Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, Derinkuyu başta olmak üzere ildeki bir çok okul ve kurumu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerin yeni eğitim/öğretim yılını kutladı.

Okul ve kurum ziyaretlerinde Türk Eğitim-Sen’in sendikal mücadelesini ve yaptığı çalışmaları anlatan Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, teneffüse çıkan okul bahçesindeki öğrencilere de şeker ikramında bulunarak başarılar diledi.

Ziyaretlerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Mustafa Uğur, “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte 2017/2018 Eğitim/Öğretim yılını da, yılda 40bin kilometre hedefiyle bugün başlattık. Biz, bu yıl da haftanın her gününde okullarda olmaya, eğitim çalışanlarının sorunlarıyla hemhal olmaya ve onlara elimizden gelenin fazlasıyla çözüm sunmaya gayret edeceğiz. En büyük temennimiz başarıların konuşulduğu, çalışma barışının sağlandığı, liyakatin esas alındığı, sorunların bir bir çözüldüğü bir eğitim/öğretim yılı geçirmektir. Tüm bu temennilerimizi gerçekleştirecek olan başta üyelerimiz olmak üzere eğitim çalışanlarına şimdiden teşekkür ediyor, başarılar diliyor, karşılaşacakları her türlü sorun ve sıkıntıda Türk Eğitim-Sen’in kapısını gönül rahatlığıyla çalabileceklerini belirtiyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ