Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Uğur’dan Öğretmenlere Anlamlı Veda Mesajı

veda ugur

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, il dışına tayini çıkan öğretmenler için bir veda mesajı yayınladı.

2017 yılı İller Arası İsteğe ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirmeleri sonucunda 28 Haziran itibariyle ilişiğini keserek Nevşehir’den yeni görev yerlerine ayrılacak öğretmenler için bir veda mesajı yayınlayan Uğur, tayini çıkan öğretmenlere bugüne kadar verdikleri emeklerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Bugüne kadar Nevşehir’de görev yapan fakat il dışına tayini çıkmasından dolayı Nevşehir’den başka illere gidecek, şehrimize veda edecek olan başta Türk Eğitim-Sen üyesi öğretmenler olmak üzere tüm eğitim çalışanlarına ilimiz eğitimine kattıkları değer, şehrin çocuklarına verdikleri emek ve verdikleri eğitim mücadelesinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Nevşehir’de eğitimde başarının yükselmesi adına gecesini gündüzüne katarak emek veren öğretmenlerin her zaman saygıyla anılacağını ifade eden Uğur, “Bu şehrin insanları, bu şehre hizmet eden, bu şehrin geleceğini yönetecek çocuklarına bir aile şefkatiyle yaklaşarak ilim, bilim, saygı ve ahlakla donatan öğretmenlerimizi ilelebet saygıyla anacaktır. Şehrimizden ayrılacak olan öğretmenlerimize gidecekleri illerde de sonsuz başarılar diliyor, karşılaşacakları her türlü problemlerde Türk Eğitim-Sen Şubelerinin kapılarını çekinmeden çalabileceklerini ifade ediyorum. Yolunuz açık olsun eğitim ordumuzun asil neferleri” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ