Uğur’dan Derinkuyu Kaymakamına Hoşgeldin Ziyareti

Uğur’dan Derinkuyu Kaymakamına Hoşgeldin Ziyareti

tes

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Derinkuyu Kaymakamı’nı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Kısa bir süre önce Derinkuyu Kaymakamlığı’na atanan Murat Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Öztürk’e hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra Derinkuyu ilçesinde eğitimdeki başarının artması noktasında yapılacaklar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette konuşan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Derinkuyu ilçemizde eğitim başarısının artması için Türk Eğitim-Sen üyesi müdürlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitimcilerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elinden gelen gayreti fazlasıyla göstereceklerdir. Bizler de Türk Eğitim-Sen olarak gerek okullarımızın gerekse de kaymakamlığımızın bizlere yükleyeceği sorumluluklarda üzerimize düşeni yapmak adına gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Kaymakam Öztürk ise Türk Eğitim-Sen heyetine gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretten ötürü teşekkür ederek çeşitli görüş ve düşüncelerini paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ