Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Türk Polis Teşkilatının 176’inci kuruluş yıl dönümü Etkinlikleri Devam Ediyor

Türk Polis Teşkilatının 176’inci kuruluş yıl dönümü Etkinlikleri Devam Ediyor

Türk Polis Teşkilatının 176’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Avanos İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ ve Personeli Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER’i Makamında Ziyaret ettiler.

 Avanos İlçe Kaymakamı  Olgun ÖNER İlçe Emniyet Müdürü Rafet Tokgöz ve beraberindeki Emniyet personellerini makamında kabul etti.

Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Kaymakam ÖNER’e  günün anısına çiçek takdim ederek Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılını kutladıklarını belirtti.

Kaymakam  Olgun ÖNER ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, şehitlerimize ve vefat edenlere Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum dedi.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yıl dönümü münasebetiyle Kaymakam Olgun ÖNER de Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti ve personellerimizle bir süre görüşerek Polis Haftalarını kutladı.

Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü  Türk Polis Teşkilatının 176’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 9 Nisan 2021 Cuma Günü Avanos Şehit Şevket Tekin Merkez Camiinde Şehitlerimiz İçin  Mevlidi Şerif Okuttu. Namaz Sonrasıİlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ  tarafından  İlçe Müfütüsü Mehmet FİDAN ve Camii İmam, Vaiz ve Müezzinlerine Avanos Tabağı Hediye ederek Teşekkürlerini belirtti.

İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ tarafından Avanos’ta ” İYİLİĞİ YAYACAĞIZ ” Sloganıyla başlatılan Engelli Bireyleri Mutlu etmek ve  Dikkat çekmek için  başlatılan uygulamada Gizli polis Ünvanı verilen Engelli bireyimiz  Nadir Ataç’ın  kimliğini ve başarı belgesini Kıymeti Abisi Feyyaz Ataç Hocaya takdim edildi.

 

i

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ