Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TÜRK EĞİTİM SEN; II.MAARİF KONGRESİ KAPSAMINDA YAPILAN ÇALIŞTAY RAPORLARINI TAKDİM ETTİ..

TÜRK EĞİTİM SEN; II.MAARİF KONGRESİ KAPSAMINDA YAPILAN ÇALIŞTAY RAPORLARINI TAKDİM ETTİ..

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ve Başkan yardımcısı Hasan Hüseyin İyilikli İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek 1.Maarif kongresinin 100.yılında Türk Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilecek 13-18 Temmuz 2021 ll.Maarif kongresi hakkında bilgi vererek aylık yapılan çalışmalar ve sonuçlanan çalıştay raporlarını sundular.

Bu doğrultuda İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’i makamında ziyaret ederek Türk Eğitim Sen genel merkezi tarafından hazırlanan “Dünyada ve Türkiye’de Güncel Gelişmeler Işığında 2023’e Doğru Dijital Eğitim Çalıştayı Sonuç Raporları” ve “100. Yılında İstiklal Marşımızı ve Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’u Anlamak” adlı kitaplarını, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Murat DİLDÖKEN’i makamında ziyaret ederek Türk Eğitim Sen tarafından hazırlanan “Dünyada ve Türkiye’de Güncel Gelişmeler Işığında 2023’e Doğru Dijital Eğitim Çalıştayı Sonuç Raporları”nı takdim ettiler.

Tes. Şube başkanı Tayfur Urgenç ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada mesleki eğitim, salgın sürecinde eğitim, Türkiye’de eğitim ve beklentiler üzerine değerlendirmelerde bulunarak bu hususlardaki görüşlerimizi paylaştık. ll.Maarif kongresini yapmanın haklı gururunu yaşıyor ve paydaşlarımızla paylaşıyoruz. Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ