TOÇ BİR-SEN NEVŞEHİR ŞUBE BAŞKANLIĞINDA NÖBET DEĞİŞİMİ

TOÇ BİR-SEN NEVŞEHİR ŞUBE BAŞKANLIĞINDA NÖBET DEĞİŞİMİ

TOÇ BİR SEN NEVŞEHİR

MEMUR-SEN  Konfederasyonuna bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası TOÇ BİR-SEN  39 Nolu Nevşehir Şube Başkanlığı 3. Olağan Genel kurulu yapıldı.

Genel kurula TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcıları Fatih DOĞAN ve İbrahim Ethem GÜRSOY, Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan YILMAZ, TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat ASİLTÜRK, Aksaray Tarım ve Orman İl Müdürü Bülent SAKLAV, Niğde Tarım ve Orman İl Müdürü Asım BAŞ, MEMUR-SEN Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa ÖZDEMİR, SAĞLIK-SEN Nevşehir Şube Başkanı Hakan GÜNDÜZPOLAT,  Nevşehir Büro Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Hakkı AĞMANALMAZ, TOÇ BİR-SEN Niğde İl Başkanı Mahmut Necati ÖZEN, TOÇ BİR-SEN Aksaray İl başkanı Ertuğrul TEKCAN, Sendikaya bağlı işyeri temsilcileri ve üyeler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşması yapan Şube Başkanı Recep EROĞLU ‘Milli, manevi ve insani değerlerden ilham alan SENDİKAMIZIN 2. Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu olarak yetkiyi aldığımız 2014 yılından buyana 4 yıllık dönemimizde üyelerimizin vermiş olduğu emaneti hak ve haklının yanında yer alarak üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde yürütmeye gayret ettik. Üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunması noktasında gerekli çalışmaları yürüttük. Dünyada ve ülkemizde önemli gelişmelerin yaşandığı olaylara tanık olduk, bu süreçte Genel Merkezimiz önderliğinde yerelde ve ülkemiz genelinde yapılan çalışmalara katıldık, Hakkı söylemekten çekinmedik, kaçınmadık. Sendikamızın bugünlere gelmesinde birçok kişinin emeği, katkısı ve alın teri var. Bu bilinçle yürütmüş olduğum temsil görevime daha iyi ve dinamik bir yapıyla devam edileceğine olan inançla 3. Dönemde aday olmadığımı söyleyerek bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

 MEMUR-SEN İl Başkanı Mustafa ÖZDEMİR yaptığı konuşmasında Nevşehir’den ve Çevre illerden gelen katılımcılara hoş geldiniz diyerek Genel Kurulun Hayırlı Olması Temennisinde bulundu.

Açılış Konuşmalarının ardından Divan teşekkül ettirilerek katılımcılara söz verildi ve Genel Kurulda Oy verme İşlemleri sonucunda Yavuz ARSLAN başkanlığında yeni yönetim oluştu.

Genel Kurul Sonuçlarına göre görevi devir alan 39 Nolu Nevşehir TOÇ BİR-SEN Şube Başkanı Yavuz ARSLAN Genel Kurul Sonrası yaptığı açıklamada teslim almış olduğumuz emanetin bilincindeyiz. Bu bayrak yarışında ben ve ekibim elimizden gelen gayreti sonuna kadar göstererek sendikamızı ve üyelerimizi gerektiği gibi temsil edeceğimize inanıyorum Genel kurulumuz tüm üyelerimize hayırlı olsun dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ