TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTELERİ İLK TOPLANTILARINI NTSO DA YAPTI

TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTELERİ İLK TOPLANTILARINI NTSO DA YAPTI

NTSOO

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız ve Genel Sekreter İ.Hakkı Aydoğan’ın katılımıyla Nevşehir Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri ilk toplantılarını NTSO Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan NTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, Kadın Girişimciler Başkanı olan Gülper Gündüz Yassı’yı, Yardımcısı Selma Küçükgül’ü ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ile Yardımcıları Arif Öbekli ve Kenan Kavdır’ı tebrik ederek yeni dönemin tüm üyelere hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, toplantıda kadın ve genç girişimcilerin önümüzdeki görev dönemlerinde gerçekleştirecekleri çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Geçmişte yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verildi ve devam eden çalışmaların detayları paylaşıldı. Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları’nın 27 Şubatta yapılan İcra Kurulu seçimlerinin ardından yeni oluşum sürecinin tamamlandığını söyledi.

Bu toplantının hem üyeler ile tanışmak ve kaynaşmak, Kadın ve Genç girişimcilerin birbiriyle etkileşimini sağlamak hem de icra komitesinin çalışmalarına katkı sağlamak adına çok faydalı olacağını belirten Yıldız, “Odamız ve İlimiz için çok önemli olan bu kurulda yer almanızdan dolayı çok mutluluk duyuyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Mevcut İcra Kurulumuzun ve siz değerli üyelerimizin ilimizdeki girişimci sayısının artması, girişimciliğin teşvik edilmesi ve projelerle girişimciliğin yaygınlaştırılması çalışmalarını başarıyla yürüteceğinize inancımız tamdır” dedi.

NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan da kurulların başkanlarını tebrik etti ve Oda olarak çalışmalarına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülper Gündüz Yassı an itibariyle devam eden çalışmalarından bahsetti ; “ yeni kurulumuzla bu çalışmaları artırarak devam ettireceğiz. Ayrıca Genç Girişimciler ile entegre olarak farklı projeler de gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”dedi.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren, istihdamı arttırmada ve kalıcı bir üretim ve pazarlama anlayışı ile dünya ölçeğinde faaliyet gösteren işletmeler yaratmada, girişimcilerin önemli bir rol oynayabileceği dikkat çekti ve böyle bir kurulun başkanlığını üstelenmekten dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ