TESK BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN, TOBB BAŞKANI VE TÜRK-İŞ BAŞKANI NESOB’U ZİYARET ETTİ.

TESK BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN, TOBB BAŞKANI VE TÜRK-İŞ BAŞKANI NESOB’U ZİYARET ETTİ.

NESOB (600 x 401)

 

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı  Bendevi PALANDÖKEN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı  Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Türk-İş Genel Başkanı Ergün ATALAY Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birlik Başkanlığına ziyarette bulundular.
 
Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ ve Oda Başkanları tarafından karşılanan Genel Başkanlara önümüzdeki günlerde birliğin yapmayı planladığı inşaat çalışmaları hakkında bilgiler veren Birlik Başkanı İsmail Ördü her üç genel başkana da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Genel Başkan Bendevi PALANDÖKEN’ e Nevşehir’ de bir Başkanlar Kurulu Toplantısının yapılmasını arzu ettiklerini ve seve seve ev sahipliği yapacağını belirtti.
 
Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ’nün bu talebine TESK Genel Başkanımı Bendevi PALANDÖKEN böyle bir toplantının bölge turizmine de bir katkısı olması nedeniyle önemsediklerini dile getirdiler.
PALANDÖKEN, “Bizler siyaset üstü kuruluşlarız”
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken konuşmasında; “Burada iş dünyasının ve işçi sendikalarımızın en önemli iki temsilcisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler siyaset üstü kuruluşlarız. Ülkenin sorunlarının çözümü için bizlerde elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Birlik başkanımızın davetine inşallah iştirak etmekten de büyük mutluluk duyacağız” dedi.
 
ATALAY, “Esnafı da, çiftçisi de, işçisi de hep aynı gemideyiz”
 
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay konuşmasında; “Esnafın sağlık sorunlarına ilişkin Başbakanımızın önümüzdeki günlerde TESK Genel Başkanımızı ziyaret ederek önemli müjdeler vereceğine dikkat çekti.
Atalay, “Ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah hayırlı ve helal kazançlar nasip etsin. Aynı geminin içerisindeyiz. Esnafı da, çiftçisi de, işçisi de. Hayırlı işler olursa hayırlı oluyor, kötü şeyler olursa bedelini hep birlikte ödüyoruz” diye konuştu.
 
HİSARCIKLIOĞLU, “Esnaflarımızın sorunlarına her zaman destek olmaya devam edeceğiz”
 
TESK Genel Başkanımızın esnafların sorunlarının çözümü adına önemli girişimlerde bulunduğunun altını çizen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Uçakta gelirken Başbakanımızla hep esnaflarımızın sorunları konuşuldu. Bendevi PALANDÖKEN Başkanımız esnaflarımızın sorunlarını Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza bire bir her zaman iletmeye devam ediyor. Bizlerde kendisinin her zaman yanındayız” ifadelerinde bulundu.
Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ; Ziyaretlerinden ötürü Konfederasyon Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN’ e, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı  Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ na, Türk-İş Genel Başkanı  Ergün ATALAY’ a, heyete eşlik eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Arif PARMAKSIZ’ a ve Ticaret Borsası Başkanı  İbrahim SALAŞ’ a teşkilatımız adına teşekkürlerini iletti.
 
 
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ