Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TES NEVŞEHİR ŞUBESİ; SOSYAL SORUMLULUK PROELERİNDE ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR.

TES NEVŞEHİR ŞUBESİ; SOSYAL SORUMLULUK PROELERİNDE ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gülşehir ilçemizde bulunan Yeşilöz Köyü İlkokulunda eğitim gören 38 öğrenciye, Avanos ilçemizde bulunan Mahmat Şehit Murat Koç ilkokulunda eğitim gören 40 öğrenciye kışlık kaban ve sweatshırt ulaştırılmasını sağladı.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesinden yapılan açıklamada; Avanos Mahmat Şehit Murat Koç ilkokulundaki 40 öğrencimize ve Gülşehir Yeşilöz köyü ilkokulunda eğitim gören 38 öğrencimize ulaştırılması için kışlık montları ve sweatshirtleri kurum müdürlerimize teslim ettik. Pandemi kuralları çerçevesinde öğrencilerimize dağıtımını kurum müdürlerimiz gerçekleştireceklerdir. Montların temini hususundaki katkılarından dolayı Tes. Nevü yönetim kurulu üyemiz Doç. Dr. Özden Taşgın hocamıza, ilgi ve alakalarından dolayı Mahmat Şehit Murat Koç ilk/orta okulu müdürü Gülsüm Ekin Bülbül’e ve öğretmenlerimize, Yeşilöz Köyü İlkokulu Müdürü Beytullah Kemer’e ve Yeşilöz Köyü muhtarımız Yusuf Çataltepe’ye teşekkür ederiz. İfadeleri kullanıldı.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube başkanı Tayfur URGENÇ; yapılan sosyal sorumluluk projesi ile ilgili “Çocuklarımız Üşümesin” sloganı ile çıktığımız yolda iki okulumuzda eğitim gören 78 öğrencimize kışlık mont ve sweatshirtleri ulaştırdık. Türk Eğitim Sen çalışanların özlük ve mali haklarının kazanımı hususunda yaptığı sendikal mücadelesinde toplumsal duyarlılık gerektiren projeleri de desteklemekte, yapmakta ve bir görev olarak üzerine almaktadır. Zaman zaman da yaptığı etkinlik ve projelerle üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir. Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ