Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TES NEVŞEHİR ŞUBESİ İLK TOPLANTISINI YAPARAK GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

TES NEVŞEHİR ŞUBESİ İLK TOPLANTISINI YAPARAK GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleşmişti. İl seçim kurulundan mazbatayı alan sendika yetkilileri sendika binasında il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirerek 2021-2025 yılları arası yol haritasını belirleyerek yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi yeni dönem yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti.

Şube Başkanı: Tayfur Urgenç

Şube Başkan Yardımcısı(İdari İşler): Memiş Bülbül

Şube Başkan Yardımcısı(Mali İşler): Abdullah Çamcı

Şube Başkan Yardımcısı(Teşkilatlandırma): Yakup Çorak

Şube Başkan Yardımcısı(Mevzuat-Disiplin): Bülent Yalçın

Şube Başkan Yardımcısı(Eğt. ve Sosyal İşler): Hasan Hüseyin İyilikli

Şube Başkan Yardımcısı(Dış iliş. ve Basın): Sefa Atar

Merkez Üst kurul delegeleri: Tayfur Urgenç, Memiş Bülbül, Önder Doğan

Tüm teşkilatlarımızda yenilenmiş yönetimlerle yolumuza devam edeceğiz.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi olarak yeni yönetim kurulumuzun üyelerimize, teşkilatımıza, şehrimize, ülkemize ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olmasını dilerim. Sendika il yönetim kurulumuzun her kademesinde görev yapan ve yeniden görev alan her bir dava ve yol arkadaşıma teşekkür ederim. Dört yıllık ilk dönemimizde birlikte teşviki mesai yaptığımız Önder Doğan ve Seyit Gemici hocalarımızın bilgisinden ve sendikal birikimlerinden güç alarak istişareye devam edeceğiz. Hizmetlerinden dolayı şahsım ve sendikamız adına tekrar teşekkür ediyorum. İl yönetim kurulumuza ilk defa katılarak görev alan arkadaşlarımız Abdullah Çamcı ve Yakup Çorak hocalarımıza hoş geldiniz. Diyorum. Yeni bir teşkilatlanma sürecine girdik. İlçe ve üniversite yönetim kurullarımız, kadın Komisyon başkanlığının görev süreleri de seçim süreciyle sona erdi. Yenilenmiş yönetimlerimiz ile üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. 1-2 hafta içinde tüm teşkilatlanmamızı tamamlamış olacağız. Dedi.

Başkan Urgenç açıklamasını sert bir ultimatom ile bitirdi.

Urgenç; “Muhataplarımız şunu iyi bilsinler Türk Eğitim Sen Şube başkanı Tayfur Urgenç’in şube başkanı olduğu dönemde Türk Milliyetçilerinin, vatan sevdalılarının, bayrak delilerinin ülkü erlerinin, eğitim neferlerinin haksızlığa uğramasına, zulm görmesine psikolojik ya da fiziksel baskıya maruz kalmasına, mobinge uğramasına müsaade etmem. Biz mücadelemizin şerefini çocuklarımıza miras olarak bırakacağız. Koltukları değil.” İfadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ