TES. GÜVERCİNLİK VADİSİNDE ATA’YA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEYECEK

TES. GÜVERCİNLİK VADİSİNDE ATA’YA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEYECEK

URGENÇ

Vefatının 81.Yılında Ata’ya Saygı Temalı Vadi Yürüyüşü ile ilgili Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç şu açıklamalarda bulunarak Nevşehirde görev yapan tüm eğitim çalışanlarını vadi yürüyüşüne davet etti.

Kapadokya turizminin yeni gözdesi vadi yürüyüşleridir. Bu amaçla Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi olarak siz değerli üyelerimizi eş ve çocuklarımızla birlikte vadi yürüyüşüne davet ediyoruz. Kapadokya’yı keşfetmek peribacalarının arasından kuş ve rüzgar eşliğinde yürümekten geçiyor. Spor yaparak yaşadığınız yeri keşfedin. Sevdiklerinize zaman ayırarak birlikte yürüyün. Bu Yürüyüşümüzde ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatnın 81.yılında anarak dua edelim. Tüm katılımcıları Atatürk temalı görseller ve Türk bayrakları ile vadi yürüşümüze davet ediyoruz.

Güvercinlik Vadisi Ata’ya Saygı Yürüyüşü programı

Tarih: 9 Kasım 2019 Cumartesi

Toplanma Saati ve Yeri : 9.05 Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Binası

Hareket Saati ve Yeri: 9.45 Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Önü

Vadi Yürüyüşü Başlama Saati ve Yeri: 10.00 Güvercinlik Vadisi Girişi

Yürüyüş Bitiş Saati ve Yeri:14.00 Göreme

Dönüş: 14.30 Nevşehir Lisesi önü

Ata’ya Saygı Vadi Yürüyüşüne Katılım Nasıl Olacaktır?

Yürüyüşe üyelerimiz eş ve çocukları ayrıca Nevşehirdeki tüm eğitim çalışanları ve misafirlerimiz katılabilirler. Güvercinlik Vadisi Ata’ya saygı temalı vadi yürüyüşüne katılmak isteyen üyelerimiz katılımcı sayısını en geç 07.11.2019 Perşembe Saat:17.30’a kadar Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesine ait 0532 132 8875 nolu telefona ad soyad ve kurumlarını belirterek katılımcı kişi sayısını Watsapp’tan veya SMS atarak veya İlçe/Üniversite/Okul temsilcilerimize/Sendika il yönetim kurulu/Kadın Kolları başkanlığı yönetim kurulu üyelerimize ulaşarak bildirmeleri gerekmektedir.

NOT: İaşe ve yol hazırlıkları sendikamız tarafından hazırlanıp karşılanacaktır. Belirtilen kişi sayısına göre hazırlık yapılacaktır. Servis araçları sendikamız tarafından sağlanacaktır. Saat: 9.45’te Sendika binamız önünden hareket edecektir.

Yürüyüşte olmazsa olmazlarımız nelerdir?

1-Uzun Bilekli yürüyüş botu

2-Sırt Çantası(Verilen su ve kumanyaları taşımak için)

3-1 lt. Su ya da Su matarası

4-Şapka

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ