TEMİZLİK İMANDANDIR

TEMİZLİK İMANDANDIR

pisler

Avanos Belediyesi  Evimiz Sokaklarımız Temiz Kampanyası Başlattı.

 

Avanos Belediyesinden yapılan açıklamada ;

Avanos Belediyesi olarak bütün birimlerimiz ile daha güzel bir Avanos için yılmaz bir bir azim ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Avanos’un gelecek 50 yıllık ihtiyaçlarını göz önüne alarak bütün büyük ana caddelerde, mahalle aralarında ve boş parseller de dahil olmak üzere içme suyu isale hattı yenileme çalışmamızın %80’lik bir bölümünü tamamlamış bulunuyor ve geriye kalan abone bağlantılarının tamamlanmasını ihtiva eden kısım için çalışmalarımızı süratle sürdürüyoruz. Kazı çalşmaları nedeniyle bozulan yolları kendi tesisimizde ürettiğimiz kilit parke taşlarla döşeme çalışmalarına durmaksızın devam ediyoruz.

Rutin Belediye hizmetlerindeki çalışmalarımızın ise daha sağlıklı sürdürülebilmesi için vatandaşlarımızın ortak yaşam alanımız olan Avanos’u temiz tutma noktasında daha duyarlı olmaya ve katkı sunmaya davet ediyoruz.

Özellikle hafta sonları Avanos’u gezmeye gelenlerin oluşturduğu kalabalığın yoğun olduğu günlerde, insanların her 10 -15 metre arayla yerleştirdiğimiz çöp kovalarını kullanmayarak bulundukları yerlere çöp atmalarına bir anlam veremiyoruz. “Avanos evimiz, sokaklarımız temiz” sloganıyla tüm halkımızı çevremizi temiz tutmaya, tutmayanları da uyarmaya davet ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ