Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TELEFONLA DOLANDIRICIYA SUÇ ÜSTÜ

TELEFONLA DOLANDIRICIYA SUÇ ÜSTÜ

polis

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık-Oto Hırsızlık ve Yankesicilik- Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerinden bir başarılı çalışma daha.
 
            14.12.2018 günü Cevherdudayev Mahallesinde ikamet eden G.G. isimli şahsı telefon ile arayarak kendisini Polis ve Savcı olarak tanıtan şahıslar tarafından 8.000 Dolar ve 13.000 Euro dolandırılması neticesinde meydana gelen “Nitelikli Dolandırıcılık” olayı ile ilgili olarak;
 
Mağdur şahıs dolandırıcıların dolandırılma olayından sonra kendisini sürekli arayarak para istediklerini bildirmesi üzerine, Asayiş Şube Müdürlüğümüz Hırsızlık-Oto Hırsızlık ve Yankesicilik- Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerimiz tarafından kurgulanan plan çerçevesinde parayı teslim almak için ilimize gelen D.A. isimli şahıs ile  Hacırüştü Mahallesi Kazım Hoca Caddesi civarında Boş Arazi üzerinde seri numaraları belirlenen paraları teslim etmek üzere iken Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda suçüstü yakalanarak göz altına alınmış.
Emniyet Müdürlüğümüz işlemleri ardından 19.12.2018 tarihinde Adli Makamlara sevk edilen şahıs TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ