SARITAŞ ; GÖSTERİLEN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİM

SARITAŞ ; GÖSTERİLEN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİM

MUSTAFAFF

31 Mart 2019 günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Avanos   Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Mustafa Kenan SARITAŞ açıklamada bulundu

Mustafa Kenan SARITAŞ yaptığı açıklamada;

Saygı değer Hemşehrilerim; 
MHP den AVANOS Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. 
Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden,dışlamadan tüm kardeşlerimiz birlikte siyasi parti farkı gözetmeden Avanosumuzun sorunlarını omuzlamak için yola çıktığımızı tüm halkımızın bilmesini istiyorum. Ben kendimi size çok yakın hisseden bir kardeşinizim. Bu durumun bize nasıl bir sorumluluk yüklediğinin farkındayız. Avanosun hizmetlerinin ve projelerinin kaldığı yerden devamı için ekip olarak gayret göstereceğiz.Allah bizleri sizlere layık görsün. 
Sizler lütfedip bizleri görevlendirirseniz İnşallah elele gönül gönüle Avanosumuzu daha iyi konum ve durumlara daha güzel yerlere ortak akılla sizlerinde önereceği proje ve tavsiyeleri de dikkate alarak biz yaptık işinize gelir ise demeden siz istediniz biz yaptık diyerek en güzel şekilde Avanosumuzu turizmde sanayi de ve ticarette en güzel yere Allahın izniyle taşıyacağız. Tüm hemsehrilerime saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunarım.
MHP AVANOS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MUSTAFA KENAN SARITAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ