Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Sahipsiz Bırakamayız…..

Sahipsiz Bırakamayız…..

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim – öğretim yılında da devam ediyor. Bu kapsamda üniversiteye yeni başlayan öğrenciler başta olmak üzere daha önce eğitim-öğretimlerine devam eden öğrenciler arasından tespit edilen 25 öğrenci evine gıda yardımında bulunuldu. Geçen haftalardada 45 öğrenci evine gıda yardımında bulunan Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), ayrıca Eğitim – Öğretim döneminde yıllık 1500 öğrenciye yemek bursu vermektedir.

NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, gerçekleştirdikleri maddi ve manevi bağışlarla öğrencilerin okumasına katkıda bulunan Furkan Özdemir (Nisa Market) kardeşimize ve bir öğrenci evine de siz katkıda bulunun projemize destek veren ve derdimize ortak olan herkese teşekkür etti.

Taşğın, itilecek, kakılacak, ötelenecek hiçbir insanımız yok, bu NECİP millet dününü unutmayarak bugün ve geleceğe sahip çıkanlarla ayakta kalacaktır dedi.

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Bu Aziz milletin sancağının gölgesinde olan ve tüm gönül coğrafyamızda yer alan beldelerin feraha kavuşmasını ve gözyaşının dinmesini işiten, bilen, gören Alemlerin Rabbından diliyorum dedi.,.

Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ