Rektör Yardımcısı Çiçek’in İlk Misafiri Uğur Oldu

Rektör Yardımcısı Çiçek’in İlk Misafiri Uğur Oldu

ugur

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Erdoğan Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki sendika üniversite temsilcisi M.Zeki Muharremoğlu kısa bir süre önce Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcılığı’na atanan Prof. Dr. Erdoğan Çiçek’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Prof. Dr. Erdoğan Çiçek’in geçmişte Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde güzel projelerin gerçekleşmesine imza atan, müspet çalışmalarıyla bilinen bir isim olduğunu belirten Mustafa Uğur, “Daha önce üniversitemizde genel sekreter olarak görev yapmış, şehrimizi ve şehrimizin dinamiklerini bilen, üniversitenin genel durumuna ve çalışanlarına hakim bir ismin böylesi önemli ve güzel bir göreve atanması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Rabbim Erdoğan hocamızın yar ve yardımcısı olsun. Her konuda kendisine sendika olarak destek vereceğimizin de kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz” şeklinde konuştu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur’un nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Yardımcısı Çiçek ise, “Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın takdiriyle yeniden ulvi bir göreve atandım. Amacım geçmişte olduğu gibi bundan sonra da üniversitemize ve şehrimize hizmet ederek, hocamızın başarılı çalışmalarına katkı sağlamaktır. Akademik ve idari personelimizle birlikte, yerel dinamikler arasında sayacağımız sivil toplum örgütlerinin de fikir ve katkılarıyla inşallah müspet çalışmalara imza atacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ