Rektör Kılıç, Öğretim Üyeleri ile Birlikte 2. Dönem BAP Destekleme Sözleşmelerine İmza Attı

Rektör Kılıç, Öğretim Üyeleri ile Birlikte 2. Dönem BAP Destekleme Sözleşmelerine İmza Attı

rektor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi (BAP) toplantısı yapıldı. Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, 2016 yılı 2. proje başvuru döneminde projesi kabul edilen öğretim üyeleri ile destekleme sözleşmelerini imzaladı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi (BAP) toplantısı, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç başkanlığında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Köçer ve projeleri kabul edilen öğretim üyelerinin katılımlarıyla üniversite Senato Odasında yapıldı. Toplantıda, üniversite öğretim üyelerinin daha başarılı projeler ortaya koyarak güzel işler başarmaları temennisinde bulunan Rektör Kılıç, projesi kabul edilen öğretim üyelerini tebrik etti.

Rektör Kılıç konuşmasında, “Her geçen yıl gelişen ve büyüyen üniversitemizde siz değerli hocalarımızın bilimsel alanda ortaya koydukları birbirinden başarılı projeler bizlere ayrı bir heyecan ve gurur veriyor. Bugün de burada 1’i alt yapı, 7’si lisansüstü tez ve 16’sı bilimsel araştırma projesi olmak üzere toplamda 416.236,97 TL’lik 24 projemizin sizlerle sözleşmesini imzalayacağız. Sizlere bu vesile ile bir kez daha çok teşekkür ediyor, başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ediyorum. Ayrıca ortaya koyduğunuz projelerin üniversitemize, şehrimize ve bilim alemine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Rektör Kılıç daha sonra üniversitenin Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (BAP) tarafından ‘NEÜ Bilimsel Araştırma Projesi’ kapsamında, 2016 yılı 2. Proje başvuru döneminde desteklenmesi kabul edilen 24 proje için 23 öğretim üyesi ile birlikte destekleme sözleşmelerine imza attı.

Üniversite 2016 yılı 2. proje başvuru döneminde projesi kabul edilen ve sözleşmesi imzalanan öğretim üyelerinin isimleri şöyle:

 1. Yrd. Doç. Dr. Ümit KUMBIÇAK
 2. Doç. Dr. Mehmet Çeribaş
 3. Doç. Dr. Sezen Aksöz
 4. Doç. Dr. Zeliha Leblebici
 5. Yrd. Doç. Dr. Hilal Yıldız
 6. Yrd. Doç. Dr. Şamil Yeşilyurt
 7. Yrd. Doç. Dr. Mesut Gün
 8. Prof. Dr. Nesimi Aktaş
 9. Yrd. Doç. Dr. Bülent Zorlugenç
 10. Yrd. Doç. Dr. Feyza Kıroğlu Zorlugenç
 11. Yrd. Doç. Dr. Cem Okan Özer
 12. Yrd. Doç. Dr. M. Cüneyt Bağdatlı
 13. Doç. Dr. İsmail Dinçer
 14. Yrd. Doç. Dr. Selçuk Akpınar
 15. Yrd. Doç. Dr. B. Okan Miçooğulları
 16. Yrd. Doç. Dr. Uğur Ödek
 17. Yrd. Doç. Dr. Derya Özlem Yazlık
 18. Prof. Dr. Fatma Garipçin
 19. Arş. Gör. Dr. Hilal İncebay
 20. Yrd. Doç. Dr. Musa Kar
 21. Doç. Dr. Alper Aslan
 22. Doç. Dr. Serdar Öztürk
 23. Yrd. Doç. Dr. Aynur Kızılırmak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ