Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Rektör Aktekin’den Vizelere Hazırlanan Öğrencilere Çorba ve Meyve İkramı

Rektör Aktekin’den Vizelere Hazırlanan Öğrencilere Çorba ve Meyve İkramı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin Vizelere Hazırlanan Öğrencilere Çorba ve Meyve İkramında Bulundu

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavlarına hazırlanan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) öğrencilerine çorba ve meyve ikramında bulunan NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, kendilerine sınavlarda başarılar diledi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi’nde bahar dönemi ara sınavlarına hazırlanan öğrencilerle sahurda bir araya geldi. Nevşehir Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanlığı’nın desteğiyle Nevşehir Genç Kızılay ekibi ile birlikte öğrencilere çorba, meyve ve çeşitli ikramlarda bulunan Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, üniversite olarak hayırseverlerin destekleriyle Ramazan Ayı boyunca iftar ve sahurda öğrencilere yönelik ikramların devam edeceğini söyledi.

Aktekin” Nevşehir Valiliğimizin koordinasyonunda üniversitemiz, Türk Kızılay Nevşehir Şubesi, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehirli Hayırseverlerimizin katkılarıyla Ramazan Ayı boyunca hafta içi her gün üniversitemiz Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri uygulama tesislerimizde 2000 öğrencimize iftar yemeği veriyoruz.

Diğer taraftan Genç Kızılay Nevşehir Şubesi ekibi ve hayırseverlerimiz 24 saat açık olan üniversitemiz Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesinde ders çalışan, araştırma yapan öğrencilere yönelik sahur yemeği ile çeşitli ikramlarda bulunuyorlar.

Bugün de üniversitemiz kütüphanesinde bahar dönemi ara sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizle kendilerine moral ve motivasyon olması amacıyla sahurda bir araya gelerek, Nevşehir Genç Kızılay ekibi ile birlikte çorba, meyve ve çeşitli ikramlarda bulunduk.

Ben bu vesileyle vize sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize sınavlarında başarılar dilerken, Ramazan Ayı boyunca iftar programlarımızda ve sahurlarda gönüllülük esasıyla görev alarak öğrencilerimize çeşitli ikramlarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şubesi’ne ve Nevşehir Genç Kızılay ekibine şahsım ve öğrencilerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ayrıca bahar dönemi ara sınavlarına hazırlanan öğrencilerle sohbet eden Rektör Aktekin, kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Nevşehir Genç Kızılay ekibi tarafından Ramazan Ayı ve bahar dönemi ara sınav haftası boyunca öğrencilere yönelik NEVÜ Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi’nde sunulan sahur ikramları 23:00-00:30 saatleri arasında devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ