PROF. DR. FİLİZ KILIÇ, TÜM HEMŞERİLERİNİ BÜYÜK MİTİNGE DAVET ETTİ

PROF. DR. FİLİZ KILIÇ, TÜM HEMŞERİLERİNİ BÜYÜK MİTİNGE DAVET ETTİ

FİLİZ KILIÇ

MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç tüm gücüyle seçim çalışmalarına devam ediyor. Adaylığının resmen ilan edildiği tarihten itibaren hemşerilerinin büyük teveccüh ve ilgisini gören, desteklerini yanında hisseden Kılıç, MHP teşkilatlarıyla birlikte sahada yoğun bir çalışmaya başladı. Çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmadı.

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye kendisine gösterdiği teveccüh ve büyük destekleri için teşekkür eden Kılıç şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli aday olduğum andan itibaren bana güvendiler, her konuda destek oldular. Ben de bu güvene ve desteğe layık olabilmek için tüm arkadaşlarımla birlikte var gücümle gece, gündüz çalışıyorum. İnşallah Nevşehir’de Belediye Başkanlığını kazanarak Sayın Genel Başkanımızın güvenini boşa çıkartmayacağız. 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 16:00 da Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin teşrif edeceği mitinge bütün hemşerilerimi davet ediyorum. Miting bizim toyumuzdur. Hemşerilerimiz ellerinde Türk bayrakları, ağızlarında zafer türküleriyle Diriliş Meydanı’nı doldursunlar. Doldursunlar ki büyük Türk milletinin dirilişi ve şahlanışı yeniden bu meydanda başlasın. İstiklal Marşımızı bu meydanda birlikte okuyalım. Sesimiz o kadar gür çıksın ki arşa yükselsin. Bu sesi duyan şehitlerimiz kabirlerinde rahat etsin, dostlar sevinsin. Vatanımıza göz diken düşmanlar ve işbirlikçi hainler korksun, kaçacak delik arasın.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ