Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

PARMAKSIZ; MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

PARMAKSIZ; MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

arif aga

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif PARMAKSIZ Kayseri’de özel halk otobüsüne karşı yapılan bombalı saldırıyı nefretle ve lanetle kınadı.

Başkan PARMAKSIZ mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kayseri’deki kahraman askerlerimizin ve öğrencilerimizin bulunduğu özel halk otobüsüne bombalı saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu hain saldırı aziz milletimizi ve bizleri derinden üzmüştür.

Milletimizin birliğini ve huzurunu, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü hedef alan bu haince ve alçakça gerçekleştirilen saldırılar, hiçbir zaman amacına asla ulaşamayacaktır. Askerimizin, polisimizin, öğrencilerimizin ve masum sivillerin canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha nefretle ve lanetle kınıyoruz.

Alçakça gerçekleştirilen bu saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Parmaksız ayrıca menfur ve hain saldırı sebebi ile 20 Aralık 2016 Salı günü TOBB Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek olan Vergi Rekortmenleri ile Oda Üyeleri plaket takdim töreninin ileri bir tarihe ertelendiğini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ