Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Online Bilgi Yarışması ve Online Deneme Sınavları Yapıldı

Online Bilgi Yarışması ve Online Deneme Sınavları Yapıldı

İlçemiz Şehit Polis Halil GÜN Ortaokulu öğencileri ve velilerine yönelik olarak 19.12.2020 tarihinde  saat 20.30’da eğlenceli Online Genel Kültür Bilgi yarışması düzenlendi.  Velilerin tamamına yakınının katıldığı online etkinlikte eğlenceli genel kültür soruları ile bir nebze olsun pandemi sürecinin veliler ve öğrencilerde oluşturduğu stres ortamının giderilmesi amaçlandı.

Pandemi sürecinde uzaktan eğitim çalışmalarında farklılık olması açısından velileri için de planlama yapan Ş.Polis Halil GÜN Ortaokulu aynı zamanda aylık olarak öğrencilerine Online Deneme Sınavı da yapmaktadır.

Aralık ayı sonuna doğru online 3. deneme sınavını da gerçekleştirecek olan okulun ilerleyen dönemlerde yine online olarak veli – öğrenci bazlı etkinliklerinin devam edeceği bildirildi.

Pandemi sürecinin kontrolü ve okulların yüzyüze eğitime açılmasıyla birlikte okulun hedefleri arasında öğrencilerine web teknolojileri açık kaynak kod sistemleri eğitimleri, Photoshop ve fotoğrafçılık eğitimleri, sportif faaliyet eğitimleri, müzik enstrüman eğitimleri gibi bir çok kategoride öğrencilerine farklılık kazandıracak eğitimler planlandığı açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ