Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NÖGED ÖĞRENCİLERE GIDA YARDIMINDA BULUNDU

NÖGED ÖĞRENCİLERE GIDA YARDIMINDA BULUNDU

noged

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim – öğretim yılında da devam ediyor. Bu kapsamda üniversiteye yeni başlayan öğrenciler başta olmak üzere daha önce eğitim-öğretimlerine devam eden öğrenciler arasından tespit edilen 45 öğrenci evine gıda yardımında bulunuldu.

Gerçekleştirdikleri maddi ve manevi bağışlarla öğrencilerin okumasına katkıda bulunan bütün hayırseverlere teşekkür eden NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bir öğrenci evine de siz katkıda bulunun projemize destek veren ve derdimize ortak olanlara teşekkür etti.

Taşğın, bu ülke dününü unutmayarak bugün ve geleceğe sahip çıkanlarla ayakta kalacaktır dedi.

Taşğın yaptığı açıklamada, elini taşın altına koyarak maddi sıkıntı da olan öğrencilerimize sahip çıkan tüm hayırseverlere teşekkür etti. Taşğın, Allah hiç kimseyi yoklukla imtihan etmesin dedi.

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Ülkemizde ve gönül coğrafyamızda; yokluktan, sıkıntıdan, savaşdan, zulümden dolayı mazlum ve mahzun olan tüm insanlığın kurtulmasını Rahman ve Rahim olan Cenab-ı Allah’tan diliyorum dedi.,.

Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ