NEVŞEHİR’ÎN VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

NEVŞEHİR’ÎN  VEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak  AK Parti’den Nevşehir  Milletvekili seçilen Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan ile MHP’den Prof.Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir İl seçim Kurulu Başkanı Süleyman Saki ‘den mazbatalarını aldılar.

Nevşehir Adalet Sarayı Konferans salonunda Nevşehir Milletvekillerinin mazbatalarını almaları nedeniyle düzenlenen törende konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, üzerlerindeki sorumluluğun farkında olarak çalışacaklarını söyledi. Özgü şunları söyledi; “  14 Mayıs’da sükûnetli ve suhuletle seçimlerimizi atlattık. Seçim İşleri Başkanlığına teşekkür ederim. Bizlere TBMM’inde temsil etme yetkisini veren tüm Nevşehirlilere çok teşekkür ederiz. Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize ve ülkemize hizmet etmek. Ve şehrimizin sorunlarını el birliği ile milletvekillerimizle birlikte çözmek için   gayret edeceğiz.Üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. ”dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir için ellerinden gelenin daha fazlasını yerine getireceklerini dile getirerek; “ MHP olarak bizler bir Milletvekili çıkartmış olmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Seçimin emniyetli şekilde geçmesine katkı sağlayan, hakimlerimize, emniyet güçlerimizeve basınımız ile halkımıza teşekkür ediyorum. Aileme çok teşekkür ediyorum.Ekip çalışmasının sonucunda bu başarıyı elde ettik. Biz birlikte güçlüyüz dedim ve ekip ruhu ile çalışarak bu sonucu elde ettik. En büyük teşekkürü sayın Genel Başkanımıza ediyoruz. Hep şunu söylemiştir; ‘ Hocam gidiniz milletvekilliğinizi alınız, arkanızda Devlet var’ demişti. İnşaallah hep birlikte Nevşehir için  Cumhur ittifakımız ile birlikte  ile şehrimize hizmet etmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız.Herşeyden önce Nevşehir ve Nevşehirli kazanacak, sizlerle birlikte Nevşehir için çalışacağız. 28 Mayıs’da bir seçim var. Keşke daha önceden bitseydi ama halkımızın tercihi bu şekilde imiş. Yeniden Cumhurbaşkanımızın Cumhurbaşkanı seçilmesi için tüm gayretlerimizle çalışacağız.” dedi.

AK Parti  Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan da  nereden geldiklerini unutmadan, neler yapacaklarını bilerek Nevşehir’e hizmet edeceklerini dile getirerek şunları söyledi; “ Seçimler demokrasinin  olmazsa olmazıdır. Diğer siyasi partilerle birlikte  bir seçim yarışına girdik. 28. Dönemde suhuleti ve uhuleti yüksek bir seçimi tamamladık.Allah’ımıza şükürler olsun ki, sizlerle dertlenecek milletvekilleri olarak karşınızdayız.  Asıl alkışı halkımız hak ediyor. İnşaallah asıl seçim coşkusunu ve galibiyetini inşallah 28 Mayıs gecesinde hep birlikte yaşayacağız inşallah Recep Tayyip Erdoğan’ı,  13. Kez Cumhurbaşkanı seçeceğiz inşallah.Biz Cumhur ittifakı olarak 3 milletvekilliğinin üçünü de almanın haklı onur ve gururunu yaşıyoruz. Hizmetlerimizi kaldığımız yerden devam edeceğiz. Nevşehir’e gönül vermiş olan herkese teşekkür ediyorum.Biz nereden geldiğimizi unutmadan, neler yapacağımızı bilerek Nevşehir’imize hizmet edeceğiz. Bunun için hepimiz  birer milletvekili hepimiz halkız hepimiz Nevşehir’iz.Nevşehir biz, biz Nevşehir’iz.Bu noktada 3 milletvekili olarak sahaya çıktığımızda sahada bizden talep edilen ne varsa Nevşehir’e hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız ve TBMM’inde sizleri en güzel şekilde temsil edeceğiz. Ben ana kademedeki görev yapan ,ilçe başkanlarımıza, belde başkanlarına,belediye başkanlarına hepsine teker teker teşekkür ediyorum. “

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ