Nevşehir’in gözde sendikası: Türk Büro Sen

Nevşehir’in gözde sendikası: Türk Büro Sen

MEHMET BURUNKAYA TÜRK BÜRO SEN BAŞKANI

Geçtiğimiz aylarda genel merkez tarafından sürpriz bir atama ile Türk Büro Sen Nevşehir İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Burunkaya, sendikaya ciddi derecede katkı sağlamaya devam ediyor.

Kısa zamanda il genelinde Türk Büro Sen’i en gözde sendika yapmayı başaran yeni Başkan Mehmet Burunkaya, kurum kurum gezerek üye alımlarına da devam ediyor. İş yeri temsilcilerin ve üyelerini büyük bir titizlikle seçen yeni Başkan Burunkaya, Türk Büro Sen’i Nevşehir’de hak ettiği yere getirmek için var gücü ile çalışıyor.

Geçmiş dönemlerde çok pasif bir sendika haline gelen ve Mehmet Burunkaya’nın göreve gelmesi ile birlikte büyük rağbet gören bu sendikaya il ve ilçelerden akın akın üyelik alınıyor.

Bu üstün başarının sırlarını paylaşan Türk Büro Sen Nevşehir İl Başkanı Mehmet Burunkaya, “Allah’ın izni ile Türk Büro Sen’i il genelinde en üst seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz. Biliyorsunuz sendikamız Türkiye genelinde söz sahibi bir sendikadır. Türkiye Kamu Sen çatısı altında vermiş olduğumuz mücadelede mağduriyetlerin giderilmesi adına ne gerekiyorsa elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz. İlerleyen günlerde çok güçlü bir ekip oluşturup il ve ilçelerde çok çok ciddi çalışmalar yapacağız. Kurum çalışanlarımızın bundan hiçbir zaman şüphesi olmasın.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ