Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR’DE TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

NEVŞEHİR’DE TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla hazırlanan “Telafide Ben de Varım” programının tüm hazırlıkları ilimizde hızla devam etmektedir.

“Telafide Ben de Varım” Koordinasyon Kurulu toplantısının ardından ilimiz merkezinde tüm kademelerde görev yapan okul müdürleriyle Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Şube Müdürü Malik ERDOĞAN ve İl Program Koordinatörü Mustafa SARIKAYA’nın katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda programın tüm ayrıntıları paylaşılarak sistemin işleyişi ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR “Öğrenci, öğretmen ve velilerimize yönelik etkinliklerden oluşan Telafide Ben De Varım programı Müdürlüğümüz koordinesinde tüm paydaşlarımızla iş birliği içerisinde planlanmaktadır. Bu program; öğrencilerimize ilgi alanları doğrultusunda beceriler kazandırarak yeteneklerini sergilemesine imkân verecek, velilerimizin çocukları ile etkili ve verimli zaman geçirmelerini sağlayacak, öğretmenlerimizin mesleki ve bireysel gelişimlerini destekleyecektir. Telafide Ben De Varım programının ilimizde en güzel şekilde uygulanacağını biliyor; programda emeği geçen il koordinasyon kurulumuza, idareci ve öğretmenlerimize şimdiden teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı okul müdürlerinin sorularının cevaplanması, görüş ve önerilerinin paylaşılması ile son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ