NEVŞEHİR’DE POLİSTEN KAÇAN ZANLILAR KÜMESTE YAKALANDI

NEVŞEHİR’DE POLİSTEN KAÇAN ZANLILAR KÜMESTE YAKALANDI

polis

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ,Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri Bıçakla Bir kişiyi Kafasından ve Bacağından Yaralayarak Kaçan İki Zanlıyı Gizlenmiş Oldukları Kümeste Yakaladı.
 
            28.11.2018 günü Hacı Rüştü Mahallesi Tokdemir Sokak üzerinde bir şahsı  kafasından ve bacağından kesici aletle yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan Y.A. ve C.V. isimli şahısların yakalanarak Adli Makamlara sevk edilmesi için yapmış olduğu çalışmalarında;
Şüpheli iki şahıs Ekip Otosunu görünce  “Dur İkazına” uymayarak kaçmışlar, yapılan uzun kovalamaca sonucu, Esentepe Mahallesinde bir binanın bahçesindeki kümes içerisinde odun çuvallarının arkasında gizlenmiş şekilde tespit edilerek Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda  gözaltına alınmışlardır.
           
             Şahısların yapılan GBT sorgulamasında C.V. isimli şahsın ayrıca Nevşehir Adli Makamlarınca “Kasten Öldürmeye Teşebbüs “ suçundan 6 Yıl 8 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası ile arandığı tespit edilmiş olup;
29.11.2018 tarihinde “Kasten Yaralama “ suçundan mevcutlu olarak sevk edilen her iki şahıstaMahkemece TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ