Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Avanos’ta Köy Ziyaretlerinde Bulundu

Nevşehir Valisi  İnci Sezer Becel Avanos’ta Köy Ziyaretlerinde Bulundu

Nevşehir Valisi  İnci Sezer Becel Avanos’ta  Köy Ziyaretlerinde  Bulunarak Vatandaşların Sorunlrını Dinledi,

Nevşehir  Valisi  İnci Sezer Becel İlçemize bağlı İğdelikışla, Kuyulukışla, Büyük Ayhan ve Küçük Ayhan köyleri ziyaret etti.

Ziyarette Vali  İnci Sezer Becel’e, Kaymakam Olgun Öner, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Genel Meclis Üyeleri ve köy muhtarları eşlik etti.

İlk Ziyaret İğdelikışla Köyüne Oldu 

İlk olarak İğdelikışla köyünü ziyaret eden Vali İnci Sezer Becel, köydeki çalışmalar hakkında bilgiler alarak vatandaşlara istekleri olup olmadığını sordu. Vatandaşlarımız ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet eden Valimiz imkânlar dâhilinde çözüme kavuşturulması için gerekli talimatlarını verdi.

Valimiz Vatandaşları Tek Tek Dinledi 

Bir diğer ziyaretini ise İlçemiz Kuyulukışla köyünde gerçekleştiren Vali İnci Sezer Becel, burada vatandaşlarımız tarafından heyecanla karşılandı. Köy sakinleriyle yakından ilgilenen Valimiz burada vatandaşlarımızı dinledi, köyde yapılması gereken çalışmaların olup olmadığını sordu. Ardından istek ve talepleri dinledikten sonra bir sonraki ziyaret için Büyük Ayhan Köyüne hareket etti.

Üçüncü Ziyaret Büyük Ayhan Köyü Oldu

Büyük Ayhan köyü ziyaretinde Vali İnci Sezer Becel, köy hakkında bilgi alarak köy sakinleri ile bir araya geldi. Burada ihtiyaç ve sorunları dinleyen Valimiz vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları her yönüyle yerinde görüp tespit edilerek bu sorunlara çözüm üretmeye amaçladıklarını dile getirdi.

Son Ziyaret Küçük Ayhan Köyü Oldu

Son olarak İlçemiz Küçük Ayhan köyünü ziyaret eden Vali yine burada köy hakkında bilgi alarak köy sakinleriyle bir araya geldi. İstek ve talepleri dinleyen Vali imkânlar dâhilinde sorunların çözüme kavuşturulması için gerekenin yapılacağını belirterek sonrasında ilçemizde ayrıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ