Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ YEMEN İÇİN HAZIRLANAN PROĞRAMA KATILDI

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ YEMEN İÇİN HAZIRLANAN PROĞRAMA KATILDI

yemen

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi, Türkiye Gençlik Vakfı ve NUDER işbirliğinde Yemen’e yardım programı düzenledi.
Di-Monza Düğün Salonunda düzenlenen yardım toplantısına; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İHH Genel Başkan Yardımcısı Serkan Nergis, İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği Başkanı Baki Öncel, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesinden Ali Can Çağlar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliğinden yetkili, Nevşehir Uluslararası Öğrenci Dernek (NUDER) Başkanı Faruk Kahriman, İHH Nevşehir Kadın Kolları ve hayırseverler katıldı.
Bütün dünya mazlumlarının gözünün Türkiye’de olduğunu belirten Vali İlhami Aktaş, İslam ülkelerinin başındaki yöneticilere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın merhameti gibi Allah onlara da merhamet versin diye temennide bulundu ve “Türkiye, mazlumlara yardım etmeye devam ediyor ve edecektir” dedi.
Yemen yararına gerçekleştirilen yardım toplantısı programının düzenlenmesinde, emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
Ücretli ve biletli olan programda sembolik olarak Yemen Kahvesi satıldı. Kalabalık bir katılımın sağlandığı programının geliri ise Yemen’e gönderilecek.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ