NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTU

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTU

thumbnail_İFTAR SAFA V.

Vali AKTAŞ Safa Vakfı Nevşehir Temsilciliğinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

Ramazan ayı münasebetiyle Nevşehir Safa Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından organize edilen ve 300 üniversite öğrencisinin ’de katıldığı iftar programı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana salonunda yapıldı.

Vali AKTAŞ iftar programında yaptığı konuşmasında; “öncelikle herkese hayırlı iftarlar diliyorum bugün bizi sizlerle buluşturan Mustafa kardeşimize sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Bizleri çok önceki öğrencilik yıllarına götürdü bizi, bizlere üniversite yıllarında yapılan iftarları hatırlattı. Her yaşın her zamanın ayrı bir güzelliği var ayrı bir havası var ama üniversite gençliği ayrı bir gençlik üniversite gençliği ile bu birlik ve beraberliğin verdiği zevk hayatta çok önemli bir dönemdir.

Malumunuz bugün 29 Mayıs İstanbul’un Fethinin yıl dönümü olan anlamlı bir günde iftar yapıyoruz. Fethin o zorlu şartlarda gerçekleştirildiği o fetihler ile bizlere emanet ettiği şehitlerimiz ve mukaddesatımız siz gençliğin ellerinde omuzlarında sizlerden sonraki nesillere intikal edecektir inşallah.

Bizi sizlerle buluşturan Allah’a şükrediyor, iftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum”dedi.

Programının sonunda ise Nevşehir Safa Vakfı Temsilcileri Vali AKTAŞ’a iftar programına katılımlarından dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ