NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ TURSAB HEYETİNİ KABUL ETTİ

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ TURSAB HEYETİNİ KABUL ETTİ

TÜRSAB (600 x 400)

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette; TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eroğlu, Kapadokya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Coşkun Kırtıl ve TÜRSAB Medya İletişim Grup Başkanı Mesut Kanat da hazır bulundular.

Vali Aktaş, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı Nevşehir’de misafir etmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti.

TÜRSAB heyeti ile Kapadokya turizmi hakkında bir süre sohbet eden Vali Aktaş, Nevşehir ekonomisinde turizm sektörünün önemli bir kaynak olduğunu belirterek, turizmin geliştirilmesi konusunda sektör temsilcileri ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütüleceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Bağlıkaya, Vali Aktaş’a, Topkapı Sarayı’ndaki duvar süslemelerinden esinlenerek yapılan Vazo hediye ederken, Vali Aktaş ise Başkan Bağlıkaya’ya Kapadokya yöresine ait el sanatlarından çini işlemeli Gagalı Hitit takdiminde bulundu.

Bir süre sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ