NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ , ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMIYOR

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ,  ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMIYOR

ŞEHİT VE GAZİ (600 x 338)

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İç Anadolu Bölgesi şehit ve gazi yakınları ile dernek başkanlarından oluşan heyetle Jandarma Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.
Proğrama; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, Kırşehir, Niğde, Aksaray, Yozgat, Kırıkkale, Sivas, Yozgat Sarıkaya, Yer Köy ve Kayseri illerinden gelen İç Anadolu Bölgesi Şehit ve Gazi Dernek Başkanları katıldı.
Vali İlhami Aktaş, İç Anadolu Bölgesi Şehit ve Gazi Dernek Başkanları ile şehit ve gazi yakınlarına kendilerini Nevşehir de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Bu vesileyle bir kez daha bu aziz vatanı bizlere vatan yapan, ülke için, bayrağımız için, bu vatan için kanlarını döken, canlarını veren tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyor, gazilerimize de bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı günler geçirmelerini diliyorum.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bizlere gösterdiği yolda şehitlerimizin manevi mirasına ve onların bize emaneti olan şehitlerimizin yakınlarına, gazilerimizin yakınlarına ve gazilerimize her türlü imkânla birlikte, maddi ve manevi destekle birlikte yanlarında olacağız ve olmaya devam edeceğiz” dedi.
Vali Aktaş, yemeğe katılan şehit yakınları, gazi ve gazi aileleri ile dernek başkanlarıyla bir süre sohbet ederek, onların sorun ve taleplerini dinledi.
İç Anadolu Bölgesi Şehit ve Gazi Dernek Başkanları ise Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a, böylesi programların birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağladığını belirterek, kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ