NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ PAKİSTAN HEYETİNİ KAPADOKYA’DA KONUK ETTİ

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ PAKİSTAN HEYETİNİ KAPADOKYA’DA KONUK ETTİ

PAKİSTAN GEZİ

Pakistan Ticaret ve Tekstil Bakanı ve Pakistan-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Muhammed Pervez Malik ile aralarında Pakistan Parlamentosundaki Milletvekillerinden oluşan heyet Nevşehir’de Vali İlhami Aktaş’ın konuğu oldular.
Pakistan Ticaret ve Tekstil Bakanı ve Pakistan-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Muhammed Pervez Malik ve beraberindeki Pakistan heyetine AK Parti Trabzon Milletvekili ve aynı zamanda Türkiye-Pakistan Dostluk Grubu Başkanı Muhammet Balta ve AK Parti Tokat Milletvekili Parlamentolar Arası Türk Grubu Başkanı Coşkun Çakır eşlik etti ve heyetle Kapadokya Bölgesi gezildi.
Vali Aktaş, Pakistan Ticaret ve Tekstil Bakanı Malik başkanlığında Pakistanlı milletvekillerinin de yer aldığı heyeti Kapadokya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür etti.
 Bakanı Malik ve beraberindeki heyet Kapadokya’nın tarih, kültür ve doğa güzelliklerine hayran kaldıklarını belirttiler ve ülkelerine dönüşlerinde gittikleri yerlerde Kapadokya’yı anlatacaklarını söyleyerek, Vali İlhami Aktaş’a ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’e göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ettiler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ