NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ÖZKONAK’TA FİDAN DİKİM TÖRENİNE KATILDI

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ÖZKONAK’TA FİDAN DİKİM TÖRENİNE KATILDI

FİDAN

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, ülke genelinde 81 ilde aynı anda başlatılmış olan “Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor” projesi çerçevesinde, Orman İl Müdürlüğü tarafından dağıtılan fidanlar, toprakla buluştu.
Gelecek nesillerimizin çevre bilinciyle yetişmesi amacıyla daha yeşil bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 10 Milyon Fidan’ın dikim etkinliği eş zamanlı olarak tüm ülkede olduğu gibi Nevşehir İlimize bağlı Avanos ilçesi Özkonak Kasabası Ziyaret Tepe mevkiinde gerçekleştirildi.
Fidan dikimi ve badem ekimi etkinliğine; Nevşehir Valisi  İlhami AKTAŞ, Avanos Kaymakamı  Murat Çağrı ERDİNÇ, Orman İşletme Müdürü  Aykut SATIRLI, İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR, Avanos  İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mehmet BERK, Avanos İlçe Tarım Müdürü  Bülent ÇİFTÇİ. Öğretmenler,  öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Ahmed Özalp ve Halil Fatih Aldemir dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Halil Fatih Aldemir dahil, gülümseyen insanlar, açık hava
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ