Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ  AKTAŞ OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

vali-aktas-okul

Nevşehir  Valisi  İlhami AKTAŞ okul ziyaretlerinde bulundu

Valisi AKTAŞ İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ile birlikte  Mehmet Gülen İlkokulu ve Mehmet Gülen Ortaokulunu

Vali AKTAŞ okullarımızı ziyaret ederek okul idarecilerinden okul hakkında ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali AKTAŞ, “öğretmenlere ülkemizin geleceğini inşa ettiğinizi bilerek mesleğinize dört elle sarıldığınızda güzel bir nesil yetiştireceğinize inanıyorum.” dedi.

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Okulda öğrenim gören mülteci öğrenciler hakkında okul idarecilerinden bilgi alan Vali AKTAŞ öğrencilere bir isteklerinin olup olmadığını sordu ve okullarının fiziki donanımlarının gayet iyi olduğunu ifade etti.

Vali AKTAŞ burada yaptığı konuşmasında; Nevşehir’de eğitimde kaliteyi daha da artırmak için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz ilerde bizlerin yerini alarak ülkemize yön vereceksiniz. Hepinize başarılar diliyorum” dedi. Ayrıca, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğünün çocuklarımızın en uygun şartlarda eğitim görmesi için bir uğraş verdiğini görüyorum.”dedi. Bu çabaların sonucunda çocukların hayata atıldıklarında başarılı bir geleceğe kavuşacaklarını düşündüğünü bildirdi.

Okul idarecileri Vali AKTAŞ’a ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ