NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ, MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ VE LİSELERİ ZİYARET ETTİ

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ, MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ VE LİSELERİ ZİYARET ETTİ

çıraklık merkezi (600 x 400)

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Merkezindeki Mesleki Eğitim Merkezi ve Liseleri ziyaret ederek,  bir takım incelemelerde bulundu.
Vali İlhami Aktaş, Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, H. Avni İncekara Fen Lisesi ve Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, bir takım incelemelerde bulundu.
Vali İlhami Aktaş’a okul ziyaretlerinde İl Milli Eğitimi Müdürü Murat Demir ve Okul Yöneticileri eşlik etti.
İlk olarak Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Okul yerleşkesini gezerek, incelemelerde bulundu ve Okul Müdürü İlyas Uğurlu’dan okul ve tesisleri hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra H. Avni Fen Lisesi’ne geçen Vali Aktaş, Okul Müdürü Rauf Denizler’den okul ve pansiyonlar hakkında bilgiler aldı.
Ardından Mesleki Eğitim Merkezi’ne geçen Vali Aktaş, Eğitim Merkezi Müdür Vekili Mutlu Sümer’den de eğitimle ilgili bilgiler aldı.
Eğitim gören gençlerle sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Mesleki Eğitim Merkezinde eğitim gören gençler ise, burada mesleki anlamda kendilerini geliştirdiklerini ve geleceğe daha umutlu baktıklarını ifade ederek, kendilerine sunulan bu imkândan dolayı Vali Aktaş’a teşekkür ettiler.
Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretlerinin ardından okul idarecileri ise ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ