Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, iftarı uygulama noktasındaki görevlilerle birlikte yaptı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, iftarı uygulama noktasındaki görevlilerle birlikte yaptı

baytok

Nevşehir  Valisi  İlhami AKTAŞ Ramazan Ayı dolayısıyla Nevşehir-Kayseri yol güzergâhı üzerinde Ürgüp Sarıyazı yol kontrol uygulama noktasında görevli jandarma ve polislerden oluşan emniyet güçleri ile iftarda buluştu.
İftara; Nevşehir  Valisi  İlhami Aktaş, Avanos Kaymakamı Muhammed Sait Baytok, Ürgüp Kaymakamı  Mehmet Maraşlı, İl Jandarma Komutanı Kd.Alb.Yusuf Ziyaddin Cavlak, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Avanos İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Onur Güven, Ürgüp İlçe Jandarma Komutanı J.Üsteğmen Okan Özcan, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Faruk Yaman, Ürgüp İlçe Emniyet Müdürü Baki Yılmaz ve Sarıyazı yol kontrol noktasında görevli jandarma ve polislerden oluşan emniyet güçleri katıldı.
Düzenlenen iftar yemeğinde, yol kontrol noktasında görevli jandarma ve polislerden oluşan emniyet güçleri ve amirlerinin Ramazan Ayını tebrik eden Vali  İlhami Aktaş, onlarla oruç açtı iftar etti, bir süre sohbet etti, hayırlı görevler temennisinde bulundu.
Nöbette görevli Jandarma ve polisler ise Vali İlhami Aktaş’a hem ziyaretlerinden dolayı hem de iftar vesilesiyle bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ