NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ, DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ,  DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

ÖDÜL TÖRENİ (600 x 400)

 

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Valiliği bünyesinde İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği “Hayatta Bizde Varız” Projesi ödül törenine katıldı.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, tarafından Güvenli Hayat Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “Hayatta Biz de Varız” projesi etkinlikleri çerçevesinde Nevşehir´deki okullarda “Hayalimdeki Polis” konulu resim yarışması düzenlendi.

Ortaokullar arasında düzenlenen yarışmada 10 resim dereceye girdi. Ayrıca 30 Ağustos İlkokulu ve İstiklal Ortaokulunda “Trafikte Biz de Varız” projesi çerçevesinde sınav yapıldı. Sınav sonucunda 10 başarılı öğrenci belirlendi. Projelerde başarı gösteren toplam 20 öğrenciye Nevşehir Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bisiklet hediye edildi.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen ödül törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve Eşi Seçgin Artunay, Polis Eşleri Dernek Başkanı Seçgin Artunay, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, öğrenciler, veliler, öğretmenler ve basın mensupları katıldı.

Projenin tanıtım sunumunun ardından öğrencilere ödülleri Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Eşi Songül Aktaş ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Vali İlhami Aktaş, yarışmaya katılan öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti, başarılarının devamını diledi.

Öğrencilerde Vali Aktaş’a düzenlene yarışmadan ötürü memnuniyetlerini ifade ederek bisiklet ödülünden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Tören sonunda, Vali Aktaş ve Protokol üyeleri tarafından resim sergisi gezildi, resimler büyük beğeni topladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ