NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ AVANOS KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ AVANOS KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ

DSCF7330

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Avanos Kaymakamlığını  ziyaret ederek ilçe hakkında brifing aldı.

01 Haziran 2016 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 30 Mayıs 2016 tarih ve 2016/8864 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla Nevşehir Valiliğine atanan
İlhami AKTAŞ  Avanos Kaymakamlığı ve Avanos Belediyesine ziyarette bulunan Vali AKTAŞ’a İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilkdi. Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı Avanos Hükümet Konağı önünde  Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN  ve Daire amirleri karşıladı.

Ziyarette Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN tarafından Birifing verildi . Avanos Kaymakamlığı ziyaret sonrası Avanos Belediyesine ziyaret gerçekleştiren Vali AKTAŞ’ı Avanos Belediyesi önünde Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, şube müdürleri ve birim amirleri karşıladı.

Ziyarette Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a Avanos ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. Nevşehir Valimiz İlhami Aktaş’a Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan’da eşlik etti. Ziyaret Sonrası    Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ  Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN tarafından  HES ve Yamula Sulama Projelerinden türeyen ‘’Simulium’’ sineğiyle mücadele kapsamında Yaklaşık maliyeti 500 bin TL olan ve İl Özel İdaresi tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde  ihalesi   yapılan   aynı anda altı bölgede başlayan ilaçlama ile Vatandaşı Rahatsız eden Simulium sineği ile mücadele çalışmasınıda başlatmış oldular.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ