NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ  AKTAŞ   ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

anadolu lisesi

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ve beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ile  Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde 18 Mart Şehitler Günü programını sunan ve gösteri boyunca bizlere ecdadımızı 100 yıl öncesini sahneleyen ve tüm katılımcılara duygulu anlar yaşatan, gönülleri vatan ve millet sevgisiyle dolu öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin bulunduğu okullarına giderek teşekkür ziyaretinde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Yavuz Selim YILDIRIM tarafından okul bahçesinde karşılanan Vali AKTAŞ,  Okul Müdürü YILDIRIM’dan, okulun durumu ve eğitim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Çanakkale Zaferinin yıldönümü ve Şehitler Günü ile ilgili programı hazırlayan öğrenci ve öğretmenleriyle okul salonunda özel olarak bir araya geldi, öğrencilerle yakından ilgilendi, istek ve taleplerini dinledi, onlarla karşılıklı hasbihal etti.
İlhami AKTAŞ, 18 Mart Şehitler Gününde sunulan programı son derece başarılı bulduklarını ifade ederek, programda emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda, okul öğrencileri ve öğretmenleri Vali AKTAŞ’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini ifade ettiler daha sonra okul önünde günün anısına fotoğraf çekildi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ