Nevşehir Ülkü Ocakları’ndan Mehmetçiğe 1 TIR Patates

Nevşehir Ülkü Ocakları’ndan Mehmetçiğe 1 TIR Patates

MEHMETÇİĞE PATATESS (600 x 450)

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahiplerine dağıtılan 20 ton patatesin ardından, şimdi de 1 tır dolusu patates Afrin’de hainlere karşı kahramanca görev yapan Mehmetçiğe gönderildi.

1 ayı geçkin süredir vatanımızın bölünmez bütünlüğü için Suriye’nin Afrin kentinde hainlere karşı mücadele eden Mehmetçiğe Türkiye’nin dört bir yanından yardım tırları gönderildi. Bu yardım tırları Nevşehir’den de art arda hareketleniyor. Son yardım tırını Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı gönderdi.

Patates yüklenen tır sabah saatlerinde yola çıkarak Kilis Ülkü Ocakları tarafından karşılanıp Mehmetçiğe ulaştırılacak.

Mehmetçiğimize her daim destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, Geçtiğimiz günlerde İl merkezinde ihtiyaç sahiplerine patates dağıtımın ardından şimdi de Mehmetçiğimiz için 1 tır patates gönderdik. Mehmetçiğimiz bizler yastığımızda rahat uyuyalım diye gece gündüz demeden hainlere karşı mücadele ediyor. Onlara her koldan destek vermememiz lazım. Gönderdiğimiz Patatesleri Kilis Ülkü Ocaklarımız karşılayıp yerine ulaştıracaktır. Allah hayırlarımızı kabul eylesin inşallah.’ açıklamalarında bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ