Nevşehir Ülkü Ocakları dev konsere hazırlanıyor

Nevşehir Ülkü Ocakları dev konsere hazırlanıyor

ülkü konser

Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından ünlü sanatçı Ahmet Şafak konseri düzenlenecek.
Nevşehir’in en aktif teşkilatlanmasını bünyesinde bulunduran Ülkü Ocakları, sevilen sanatçı Ahmet Şafak konserine hazırlanıyor. Günlerdir sosyal medya üzerinden vatandaşları heyecanlandıran paylaşımlar yapan teşkilat, programın netlik kazanması ile birlikle saat 19:23’de programı yine sosyal medyadan duyurdu.
29 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 19:23’de İbrahimpaşa Kapalı Spor Salonunda yapılacak dev konserde ünlü sanatçı Ahmet Şafak’ın yanı sıra Tansel Ayaz’da sahne alacak. Ayrıca, efsane sunucu İskender Mesut Kömürcü’de programın sunuculuğunu yapacak.
Vatandaşlara unutulmaz bir konser sergileyecek bu üçlü saat 23:30’a kadar unutulmaz bir programa imza atacak. Ülküde Birlik adı verilen bu dev konser hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “Her alanda üstün başarılar elde eden, gençlerin sıcak yuvası Ülkü Ocaklarımız, şehre damga vuracak bir programa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 29 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 19:23’de İbrahimpaşa Kapalı Spor Salonunda yapılacak bu programımızda Ünlü sanatçılarımız Ahmet Şafak ve Tansel Ayaz sahne alacak. Programın sunuculuğunu ise İskender Mesut Kömürcü yapacak. Bu muhteşem üçlü vatandaşlarımıza unutulmaz bir gece yaşatacak. İl ve ilçe teşkilatlarımızın tamamı hazır bulunacağı dev konserimize tüm Nevşehir halkını davet ederiz.” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ