Nevşehir Ülkü Ocağından , Kemer Takan Sürücüye Hediye Var

Nevşehir Ülkü Ocağından , Kemer Takan Sürücüye Hediye Var

emn kemer (600 x 394)

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından trafikte emniyet kemeri takılmasına dikkat çekmek amacıyla örnek bir çalışmaya imza atıldı.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı bünyesinde ki gençler, Nevşehir’in en işlek caddelerinde emniyet kemeri takan sürücülere şeker ve araç kokusu hediye ettiler. Milli İrade Caddesi, Lale Caddesi ve Hükümet konağı ön kısmında ki trafik ışıkların da, bu anlamlı çalışmayı yapan Ülkücü gençler, büyük ilgi ile karşılandı. Karşısında “Ülkü Ocakları Türk Milletinin Emniyet Kemeridir”  yazısını ve hediye ile yaklaşan gençleri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşayan sürücüler, güzel bir çalışmaya imza atıldığını belirttiler.

Pırıl Pırıl bir gençlik yetiştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, “Toplum yararına ne varsa biz o işin içerisindeyiz. Yaptığımızı son çalışmada emniyet kemerine dikkat çektik. Görevlendirdiğimiz gençlerimiz trafikte emniyet kemeri takan araç sürücülerine şeker ve Ocağı’mızın logosunun yer aldığı araç kokusu hediye ettiler. Bu çalışmamız da, tıpkı diğerleri gibi büyük ilgi gördü. Özellikle emniyet güçlerimiz bu anlamlı çalışmaya desteklerini esirgemedi. Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Herkes şunu iyi bilsin isterim ki; Ülkü Ocakları Türk Milletinin Emniyet Kemeridir.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ