NEVŞEHİR TSO’DAN M. RiFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

NEVŞEHİR TSO’DAN M. RiFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

ntso

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, NTB Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Meclis Başkanı Kemal Öğütlü beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, hayırlı olsun dileklerini ileterek, “4 yıl daha Allah güle güle görev yapmayı nasip etsin. Bu Nevşehir’e ve ülkemize hizmet etmek için fırsattır. Unutmayın ki insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. İşte en faydalı olacağınız yerdesiniz. Yeter ki elbirliği, güçbirliği içinde olun. Bu birlikteliği daim edin” ifadelerini kullandı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’da yaptığı konuşmada, “Bu yeni dönem hepimize, Odamıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. TOBB’a Türkiye’mize hayırlı olsun diyorum. Bugün Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası meclisleri ile beraber sayın başkana 110 kişi ile destek ziyaretine geldik. İlk günden desteğimiz bugüne kadar devam ediyor. İnşallah bundan sonrada devam eder. Bu seçimde kendisine üstün başarılar diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ